![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2020/09/ÇEŞMELİ-KAMPÜS-TÜRKÇE-1.jpg)
TED Mersin Koleji Mezitli ve Çeşmeli Kampüslerine Türk Standartları Enstitüsü’nden “Okulum Temiz Sertifikası”
15 Eylül 2020![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2020/09/DSC01997.jpg)
MİLLİ YÜZÜCÜMÜZ MELİKŞAH DÜĞEN ile PROFESYONEL SÖZLEŞME İMZALANDI
25 Eylül 2020![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2020/09/DSC01928-1-1200x480.jpg)
TED Mersin Koleji İlkokul 1. Sınıf öğrencileri okulun ilk gününde sınıf arkadaşları ve öğretmenleri ile bir araya geldiler. Güne açılış töreni ile başlayan Kolejlilerin yaşadıkları heyecan ve mutluluk adeta gözlerinden okunurken, yeni yuvalarına uyum sağlamakta hiç zorlanmadılar. Hoş geldiniz 1. Sınıf TED’liler!