![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/14_09_17_30475_7fb4e6e39601f9c2c137719170dc6cd7.jpg)
1. Sınıflar Sene Başı Bilgilendirme Toplantımız Velilerimizin Yoğun İlgisiyle Gerçekleşti
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/15_09_17_90679_c1bf4acab107ece8bebce70d3b370345.jpg)
2. Sınıflar Veli Bilgilendirme Toplantımız Velilerimizin Yoğun Katılımıyla Gerçekleşti
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/14_09_17_96311_08c413f527ec6f81538e605fc50cd69d.jpg)
TED Mersin Koleji’nin bu yıl eğitim-öğretime başlayacak olan ilkokul 1. Sınıf öğrencileri düzenlenen oryantasyon programında buluştu. Çeşmeli kampüsümüzde 1. Sınıflarımız için özel olarak tasarlanan 1. Sınıflar bölümümüzde gerçekleşen programda 1. Sınıf TED’liler öğretmenleriyle tanışıp kaynaşma etkinliklerinde bulundular. Velilerimize gösterdikleri yoğun ilgi için teşekkür ediyoruz. Büyük Okula Hoşgeldiniz 1. Sınıf TED’liler!