![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/04_10_17_21559_c5e5e2d5d58039073de788f0e2468d70.jpeg)
İlkokul Öğrencilerimiz Noktaların Gelecekte Birleşerek Değerli Bir Çizgi Oluşturacaklarına İnanıyor!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/05_10_17_11575_ef0f5bf6e5f921328de32fecf3605f35.jpg)
TED Mersin Koleji Spor Kulübü Yüzme Şubesinden Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüze Ziyaret
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/05_10_17_42867_28df376367bff71c76f3b7e4842e4477.jpg)
TED Mersin Koleji öğrencileri bu yıl ve önümüzdeki 5 yıl boyunca okul ve kulüp kız&erkek takimlarimizi oluşturacak olan seçmelerde buluştu. Yoğun bir katılımla gerçekleşen seçmeler kıyasıya mücadelelere sahne oldu. Öğrencilerimizi tebrik ediyor sportif alanlardaki çalışmalarında başarılar diliyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!