![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/DSC09019-150x150.jpg)
KÜLTÜREL MİRASIMIZIN MİNİK KORUYUCULARI İŞ BAŞINDA..
5 Nisan 2024![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/DSC09903-150x150.jpg)
TED MersinKoleji İkinci Sınıf Öğrencileri Matematik Dersinde Eğlenerek Öğreniyor!
5 Nisan 2024![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/DSC09793-1200x480.jpg)
2. Sınıflar ” Noktalama İşaretleri Dile Geldi” etkinliği ile, noktalama işaretlerinin nerelerde kullanıldığını oyunla öğrendiler. 2. sınıf kolejliler eğlenceli etkinliklerle ders konularını kalıcı öğrenme metotları ile öğrenmeye devam ediyor.
TED ‘ li olmak ayrıcalıktır.