![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/DSC_0260.jpg)
4 Yaş Minik Kolejliler Beden Eğitimi Dersin!
7 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/2.jpeg)
ATAKAN MALGİL TÜRKİYE ŞAMPİYONU !
7 Mart 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/1-900x480.jpeg)
17-19 Şubat tarihleri’nde Edirne’de düzenlenen Okul Sporları Gençler Türkiye Şampiyonası’nda TED Mersin Koleji Yüzme Takımı Sporcumuz ve Öğrencimiz ‘Mustafa Sevenay’ 200 Metre Serbest’te Türkiye Şampiyonu Olmuştur !
Sporcumuz, 14-22 Mayıs tarihlerinde Fransa’nın Normandiya kentinde düzenlenecek olan Okul Sporları Olimpiyatları’nda (Gymnasiade) Ülkemizi Temsil Edecek.
Sporcumuz Mustafa Sevenay ve Antrenörümüz Volkan Burak Tuncil’i Tebrik Ediyor, Başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.