![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-19-at-09.33.54.jpeg)
EMRE AKTAŞ GALATASARAY’da!
19 Ekim 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-19-at-09.40.50.jpeg)
TEŞEKKÜRLER BÜYÜK KAPTAN! ATAKAN MALGİL GALATASARAY’da…
19 Ekim 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-19-at-09.36.20-1124x480.jpeg)
TED Mersin Koleji Yüzme Takımımızın Milli, Türkiye Rekortmeni ve Türkiye Şampiyonu Sporcusu Mustafa Kaan Serdar Yapılan Görüşmeler Sonucunda Galatasaray Spor Kulübüne Transfer Olmuştur. Sporcumuzun başarıları;
📍 Sayısız Türkiye Şampiyonluğu
📍 10 Kez Türkiye Rekoru
📍 Türkiye Liseler Şampiyonluğu
TED Mersin Koleji Ailesi olarak bize yaşattığı unutulmaz anılar ve başarılarından dolayı sporcumuza teşekkür ediyor. Bundan sonraki kariyerinde yürekten başarılar diliyoruz.