![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/18_08_18_79606_71a3ed90c16b4943e8c613fce346c802.jpg)
Mezunumuz Nazlı Bayazıt’a Amerika’dan 120 Bin Dolarlık Burs!
23 Eylül 2019TED MERSİN KOLEJLİLER 28 AĞUSTOS 2018’de BAŞLIYOR!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/27_08_18_38453_3396098b223ca2c9b11419bab99a0a50.jpg)
TED Mersin Koleji Mezunları Derneği Olağan toplantısı dernek başkanımız Orhun Eraslan’ın başkanlığında gerçekleşti. 2018-2019 döneminde derneğimizin gerçekleştireceği çalışmalar hakkında kararların alındığı toplantıda özellikle ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına yayılmış olan mezunlarımızın katılacakları organizasyonlar ve TED Mezunu olmanın avantajlarını kullanacakları alanlara vurgu yapıldı.