![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/01_03_16_48392_24aa90182411857e6c22ea81875968db.jpg)
İlkokul Here 2 Help Kulübü Öğrencilerimiz Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri Kapsamında Sokak Hayvanları İçin Çalışıyor
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/02_03_16_57998_bd299a0268f6249e5e47996ee040eb19.jpg)
Ocak ve Şubat Ayı Kitap Kurtlarımız Sizlerle!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/01_03_16_54997_0a9276f12d322e8fc6389db2cba3acef.jpg)
27-28 Şubat tarihlerinde gerçekleşen Mersin Okullar Arası Satranç Şampiyonasında Küçükler kategorisinde mücadele eden öğrencimiz Zeynep Rüya Kaval zorlu rakipleri arasından sıyrılarak averaj ile 1.’liği paylaştı. Öğrencimizi ve antrenörünü tebrik eder başarılarının artarak devam etmesini dileriz.