![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/21_03_16_78724_598956c47b330df7b5930b86e49ec5bb.jpg)
Art Spot Uluslararası Eğitim Tiyatroları Tarafından İngilizce Sergilenen “Davinci’s Assistant” TED Mersin Sahnesinde!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/21_03_16_82314_a6652d3d9737d671ad1c905514369fd8.jpg)
İlkokul Science for Fun Kulübü Öğrencilerimiz Sevgilerini Katarak Kendi Çikolatalarını Ürettiler
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/21_03_16_39082_f14620748c35dc8b43f9aa4132037e54.jpg)
TED Mersin Kolejli Yüzücüler Mersin’de ve Türkiye’de Durdurulamıyor! 15-16-17 Mart tarihlerinde Mersin Olimpik Yüzme Havuzunda düzenlenen Milli Eğitim Bakanlığı Okullar Arası Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Yarışlarında TED Mersin Koleji Yıldız Kız Takımı 32 Madalya ve 1 Kupa ile MERSİN ŞAMPİYONU olmayı başardı. Mersin’de bir klasik haline gelen Şampiyonluğumuzdan dolayı öğrencilerimizi ve antrenorlerimizi kutluyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!