![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/01_11_18_42626_8b4886e02010ffd3bd5c1773d85a42a5.jpg)
TED Mersin Koleji Mezitli Anaokulu Kampüsünde Cumhuriyet Bayramımızın 95. Yılı Coşkuyla Kutlandı!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/01_11_18_57546_8575ee3a4513b030fbe8d3719a4f731c.png)
Anaokulumuzda Gerçekleşen Cumhuriyetimizin 95. Yılı Kutlamalarının Kısa Filmi Sizlerle
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/01_11_18_57913_674c64bd15666e5783cde6d5273e3444.jpg)
TED Mersin Koleji Lise öğrencileri geleneksel kaynaşma yemeğinde buluştu. Mersin Marina Hayal Kahvesi’nde düzenlenen gecede 9-10-11 ve 12. Sınıf öğrencilerimiz Kolej kültürünü en güzel şekilde temsil ettiler ve doyasıya eğlendiler. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!