![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/25_12_17_70836_ec44744ab36e8094482d9fd6d0f703b8.jpeg)
Lise Erkek Basketbol Takımımız Rakibi Mahmut Arslan Anadolu Lisesi Karşısında 71-64 Galip Gelmeyi Başardı
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/25_12_17_67988_6135d01e21a1e946284464015cb94068.jpg)
Lise Öğrencilerimiz Ayrıcalıklı Uluslararası Eğitim Programları ve Yabancı Dil Eğitimlerini Canlı Performansla Sergiledi
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/25_12_17_15560_dee4442701986a074499a185560032e9.jpg)
TED Mersin koleji Özel Lisesi 1.Dönem Mod-2 Veli toplantısı yerleşkemizde gerçekleşti. Velilerimizin yoğun ilgi gösterdiği bire bir, veli-öğretmen görüşmesi esaslı toplantı, özgün enformasyon sistemimiz kapsamında ‘’Mod-2 Toplantısı’’ olarak tarif ediliyor. Velilerimize üst düzey katılımları için teşekkür ediyoruz.