![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSC02734.jpg)
ÜNLÜ AKTİVİST SEMİH İĞDİGÜL OKULUMUZDAYDI: GÜNDEME GELİNCE DEĞİL, HER ZAMAN HAYVANSEVER OLMAMIZLA GURUR DUYUYORUZ!
8 Aralık 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSC02538.jpg)
TED Mersin Kolejinde Fen Bilimleri dersi Z-Lab’da, interaktif ortamda işlenmeye devam ediyor!
9 Aralık 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSC02533-1200x480.jpg)
9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerimiz Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Coğrafya alanında yapılan yarışmanın birinci etabına katılarak uluslararası platformda yerlerini aldılar. Öğrencilerimizi katılımlarından dolayı tebrik ediyor, öğrencilerimize 2. etap yarışmalarında başarılar diliyoruz.
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSC02529-600x338.jpg)