![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/03_03_16_30882_cdc2844baec96af269c226448bd08dd4.jpg)
Okul Öncesi Eğitim Kurumu 3-4-5 ve 6 Yaş Öğrencilerimiz Geri Dönüşümün Önemine Farkındalık Yaratıyor
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/03_03_16_48932_742f2c1ac4022a22e9ce8500b02f0b4b.jpg)
TED Mersin Ulusal Forumu Medya Ekibi Apple Certified Trainer Melih Sancar’ı Konuk Etti
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/03_03_16_13015_86e4240512972fbcb256f788c8b50477.jpg)
Okullar Arası Lise Genç Kızlar Çeyrek Final Maçları TED Mersin Koleji – Bahçeşehir Koleji maçıyla başladı. Baştan sona büyük bir mücadeleye sahne olan maçta TED Mersin Koleji Lise Kız Basketbol takımı maçtan 49-41’lik galibiyetle ayrıldı. Bu sonuçla yarı final mücadelesi için grup 1.’liğini garantileyen takımımızı ve antrenörünü tebrik ediyor, yarı final maçlarında başarılar diliyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!