![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/29_10_16_34633_decba3513e0592c0d2a45d92dacafdea.jpg)
TED Mersin Koleji Anaokulu’nda Cumhuriyet Bayramımızın 93. Yılı Coşkuyla Kutlandı!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/31_10_16_71301_4d2798a99fd03603bf6e5b5856202490.jpg)
TED Mersin Koleji’nde Cumhuriyetimizin 93. Yılı Öğrencilerimizin ve Velilerimizin Yoğun Katılımıyla Coşkuyla Kutlandı!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/31_10_16_17332_53c8093e873e29d01a078d69303b9da6.jpg)
TED Mersin Koleji Spor Kulübü Küçük Erkek Basketbol Takımı ligde başarılarına namağlup bir şekilde devam ediyor. Ligin 5. maçında takımımız Genç Koleji 47-38’lik skorla geçerek yenilmezlik serisini 5 maça çıkardı. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyoruz.