![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_02_16_19971_e8fd1fdb174811037eeb260d06912fca.jpg)
Anaokulu 5 Yaşlarımız İngilizce Temalarını Bahçe Okuma Etkinliğiyle Buluşturdu
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/20_02_16_86018_92f58e24ed92a92d55033f81bb781c98.jpg)
TED Mersin Koleji Yüzme Takımları Başarıda Sınır Tanımadan Yoluna Devam Ediyor!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/20_02_16_22740_ed9298c65181d3ee2dc78cd7807ac2e9.jpg)
TED Mersin Koleji Küçük Erkek Badminton takımı Okullar Arası müsabakalara Grup 1.’liği ile başladı. Grup maçları kapsamında oynadıkları 3 maçın hepsini kazanan Kolejliler Grup 1.’liği ile adını finallere yazdırdı. Müsabakalara katılan kız takımımız ise gösterdikleri başarılı performans ile kısa süre içerisinde büyük başarılara aday olduklarını kanıtladı. Tebrikler Kolejliler!