![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/24_09_18_61933_fc6a9a92be0a9d842413e142062cddd3.jpg)
Ortaokul 6. ve 7. Sınıflarımıza Yönelik Akademik Yıl Başlangıcı Veli Toplantımız Gerçekleşti
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/29_09_18_19333_c33448567b4da96612954c51a17883e3.jpg)
TED Mersin Koleji’nde Sportif Alanda Alt Yapı Oluşturma Projesi Fiziksel Ölçüm Çalışmaları ile Devam Ediyor
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/29_09_18_32530_07ee919e699c7839b8c9e9e8aa8b2333.jpg)
TED Mersin Koleji ilkokul öğrencileri güzel havaların tadını çıkararak beden eğitimi ve müzik öğretmenlerimiz eşliğinde güne sabah sporu yaparak başlıyor. Sağlıklı yaşam bilinci ile yetişen Kolejlileri kutluyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır! #WorldSchool