![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/27_10_18_97112_ae274bf5a6df572391dcb548e172779d.jpeg)
Lise 9. Sınıf Öğrencilerimiz Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsünde!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/27_10_18_84932_d03d896d029d9393e5b6e4e90e75dd01.jpeg)
Ey Yükselen Yeni Nesil Cumhuriyet’i Biz Kurduk Onu Yükseltecek ve Yüceltecek Olan Sizlersiniz!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/27_10_18_38655_f5869e3a346545ea930ef909c03f8053.jpeg)
TED Mersin Koleji’nde 1. sınıftan 12. sınıflara kadar coşkuyla kutlanan Halloween (Cadılar Bayramı) için hazırlıklar son hız devam ediyor. Sınıf içi etkinliklerimiz ve oyunlarımız için geri sayım başladı!