![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0077.jpg)
Anaokulu Öğrencilerimiz Kızılay’ın Önemini Biliyor!
6 Kasım 2019Anadolu’dan Doğan Güneşler
8 Kasım 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/IMG_3945-1200x480.jpg)
Türk Eğitim Derneği ve Kanada Hükümeti arasında yapılan eğitim anlaşması kapsamında 8 TED okulunda uygulanacak olan Kanada Çift Diploma programı bu yıl TED Mersin Koleji’nde 9. Sınıflarda başlıyor. Program kapsamında Kanada devletince yapılan İngilizce giriş sınavına katılan 8 öğrencimizin 8’i de sınavı başarıyla geçerek 4 yıl boyunca programa devam etme hakkı kazandılar. Öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!