![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/DSC07887.jpg)
“The Math League” (Dünya Matematik Ligi) sınavı 6. sınıf öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleşti.
6 Mart 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/DSC08014.jpg)
Yüksek Akademik Verimlilik Hedefimize Katkı Sağlayan Hafta Sonu Kurslarımız Öğrencilerimizin Yoğun Katılımıyla Tüm Kademelerimizde Başladı.
11 Mart 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/DSC07949-1200x480.jpg)
İlkokul 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz; TED meşalesinin anlam ve önemini öğrenerek TED aidiyet duygusunu kazanmak adına etkinlik gerçekleştirdiler. TED Aidiyet Bilgi Yarışması ve TED Kuruluş Tarihi mizanseni ile kalpten bağlı oldukları okullarının vizyon-misyon ve tarihini ele alan Kolejliler eğlenerek bilgilerini pekiştirdiler. TED’li Olmak Ayrıcalıktır!