![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/22_04_16_67269_a740fcc796c0444b8451cc3d0caf0017.jpg)
Liseli Eleştirmenler Sertifikalarını Düzenlenen Törenle Aldı
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/23_04_16_27369_faec6f6c7281ea67a4c3bb65420af688.jpg)
TED Mersin Kolejliler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 96. Yılını Coşkuyla Kutladı!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/22_04_16_80813_5d2ea75488cda76c5f5f0b4cf5e02e61.jpg)
TED Mersin Koleji’nin başarılı işlere imza atan İlkokul Here 2 Help Kulübü öğrencileri keyifli ve anlamlı etkinliklerini sürdürüyor. Kolejliler geleneksel sokak oyunlarını Anaokulu 6 Yaş kademesinde eğitim gören kardeşlerine öğreterek önemli bir ise daha imza attılar. Öğrencilerimiz TED aidiyet duygusu ile anaokulundaki 6 yaş kardeşleriyle birlikte “Aç kapıyı bezirgan başı” ve “Yağ satarım bal satarım” oyunlarını büyük bir keyifle oynayarak eğlenceli bir paylaşımda bulundular. TED’li olmak manevi değerlere ve geleneklere sahip çıkmak demektir.