![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/21_09_18_93715_00b278c0ea3a813bf771656437397df7.jpg)
TED Mersin Kolejliler Uluslararası Standartlarda Faaliyet Gösteren Öğrenci Kulüplerimizle Buluştu
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/24_09_18_61933_fc6a9a92be0a9d842413e142062cddd3.jpg)
Ortaokul 6. ve 7. Sınıflarımıza Yönelik Akademik Yıl Başlangıcı Veli Toplantımız Gerçekleşti
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/24_09_18_71145_ef99adaccad923a010290467d0a31111.jpg)
İlkokul 1’inci sınıf velilerimize yönelik toplantımızı gerçekleştirdik. Karşılıklı güven ve memnuniyet içerisinde geçen toplantımıza katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ediyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır! #WorldSchool