![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/06/1-150x150.jpg)
TED Mersin Koleji Robot Kampı’ndan ödülle döndü.
3 Haziran 2024![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/06/DSC03968-150x150.jpg)
4 Haziran 2024
![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2024/06/1-2-1200x480.jpg)
Bu hafta Turkuaz, Pembe, Sarı 6 yaş kolejlilerimiz ve velilerimiz “Hoşça Kal Anaokulum” etkinliğinde buluştular. Etkinlik öğrencilerimizin ünlü ressamların tablolarını yorumladıkları resim sergisiyle başladı, kahvaltı ile devam etti. İngilizce portfolyo, origami etkinlikleri, ritim gösterisi ve zumba ile sona erdi. 6 Yaş Kolejlilerimize sonraki okul hayatlarında başarı ve bol şans diliyoruz. #anaokulu #etkinlik #kolej #ted