![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/2.jpg)
Sağlıklı Nice Yaşlara…
2 Mart 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/DSC07838.jpg)
2. Sınıf Öğrencilerimiz İngilizce Dersinde “My Magical Box’ Projelerini Sundular.
6 Mart 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/DSC07684-1200x480.jpg)
Beden Eğitimi ve Spor Zümresi olarak her eğitim – öğretim yılının I. dönem ve II. dönemi başında uygulanmaktadır.Fiziksel Uygunluk Ölçüm Testlerinde dünya standartları baz alınır ve öğrencilere geri bildirimler verilerek, gelişimleri takip edilir.
TED’li Olmak Ayrıcalıktır !