DERİN YERLİKAYA %100 AKADEMİK VE SPOR BURSLU AMERİKA KING UNIVERSTY’DE!
26 Haziran 2023NİSA GÜL SERDAR’dan SOFYA’da GÜMÜŞ MADALYA!
3 Temmuz 2023TED Mersin Kolejli Milli ve Rekortmen aynı zamanda Mersin TOHM Yüzücülerimiz; Nisa Gül Serdar, Mustafa Kaan Serdar, Emre Aktaş ve Hızır Kaan Karlık 29 Haziran-2 Temmuz tarihlerinde Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’da düzenlenen Bulgaristan Yüzme Şampiyonası’nda Milli Takımımızı temsil edecekler. Sporcularımıza ve Teknik Ekibimize Başarılar Diliyoruz.
#nisagülserdar
#mustafakaanserdar
#emreaktaş
#hızırkaankarlık
#yüzmemillitakım
#bulgarianchampionships🇧🇬