![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSC00295.jpg)
TED Mersin Koleji İlkokul Educat Science kulübü çalışmalarına devam ediyor.
19 Ekim 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSC00321.jpg)
Türkçe Derslerimiz Çağdaş Öğretim Yöntemleriyle Renkleniyor.
22 Ekim 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/DSC00361-1200x480.jpg)
6 yaş kolejliler Educat Bilim seti kapsamında “Bilim İnsanı Oluyorum” deneyi ile öğrencilere bilimi sevdirmek, öğrencilerin bilimsel meraklarını arttırmak ve öğrencilerin bilimin eğlenceli taraflarını keşfetmeleri amacıyla gerçekleştirdikleri deneyle hem eğlendiler hem de bitkilerin kökleri ile suyu nasıl taşıdıklarını gözlemlemiş oldular.