![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_12_16_75535_ffbfda22049992a626d1216b2beb6ec1.jpg)
Yerli Malı Yurdun Malı Bütün Kolejliler Bunu Kullanmalı
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_12_16_26492_b4299459313198b94dd4cb5a9cb078fc.jpg)
Ortaokul Eco-School Kulübümüz Yeni Yıl Kutlamaları İçin Hazırlıklarını Tamamladı
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/19_12_16_47624_8e9ca6765d4aa9bf453be91ef14fcc3e.jpg)
TED Mersin Koleji S.K Bayan Basketbol A Takımımızın Bayanlar Bölgesel Ligi 7. Hafta Mücadelesinde Kendi Sahasında Ankara Altınel Spor Kulübü’yle Karşılaştığı ve sahadan 77-44’lük galibiyetle ayrıldığı maçtan kareler. TEBRİKLER POTANIN KRALİÇELERİ! TED RUHU HER ZAMAN HER YERDE SİZİNLE!