![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/31_03_16_52339_172e2d5195e948340ecfc86569ac274b.jpg)
Dünya Su Gününde TED Mersin Koleji İlkokul Öğrencileri Sahne Performansı ile Büyüledi!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/04_04_16_46293_3ef5c803e51b44ddb3202edda03d742c.jpg)
Türk Eğitim Derneği’nden 88 Yılda 50.000 Burs!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/01_04_16_46050_2922ae861827fc592d38eeebac79158a.jpg)
TED Mersin Koleji Lise Kız Basketbol Takımı MEB Okullar Arası Lise Genç Kızlar Kategorisinde Final Maçına Çıktığı Doğa Koleji’ni 65-53’lük Skorla Devirerek MERSİN ŞAMPİYONU OLDU! Okullar Arası müsabakalarda adeta tarih yazan ve sezonu namağlup tamamlayan Altın Kızlarımız elde ettikleri başarıyla Türkiye Okullar Arası Basketbol Şampiyonasına Ülke Genelindeki Seri Başı 4 Takımdan Biri Olarak gitmeye hak kazandılar. MERSİN’de GELENEĞİ DEĞİŞTİRİP BAŞTAN YAZAN ÖĞRENCİLERİMİZİ VE ANTRENÖRLERİNİ KUTLUYOR, TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ! TED’li OLMAK AYRICALIKTIR!