![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/1-6.jpg)
Report Day Excitement…
20 Ocak 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/DSC05220.jpg)
TED’de Karne Coşkusu Var!!!!!!
21 Ocak 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/PHOTO-2023-01-18-11-58-23-1200x480.jpg)
Ocak Ayı Aile Katılımı “Doğadaki Olaylar, Yenilenebilir Enerji, Geçmişten Günümüze İcatlar ve İletişim Araçları, Akıllı İşaretler ve Görsel Okuma, Güneş Sistemi, Yayaların Uyması Gereken Kurallar,, Ülkemizdeki Yöresel Oyunlar-Danslar ve Kıyafetler, Eski-Yeni Arabalar, Mevsimler Nasıl Oluşur, Gezegenler” temalarıyla gerçekleştirildi. Öğrencilerimize ve Ailelerimize çok teşekkür ederiz.