![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/05_09_18_62266_bffb074f55478a5923a7fd254b3584a1.jpg)
TED Okulları Yeni İngilizce Öğretmenleri Eğitim İçin TED Mersin Koleji’nde!
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/11_09_18_78502_7267639e7be954c1e0f1228fb84183bb.jpg)
Ortaokulumun Yeni Kolejlileri 5. Sınıf Oryantasyon Programında Buluştu
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/11_09_18_77096_121284ea8c694b843c3d10f0bdc3e450.jpg)
Anlamak, Anlatmak, Anlaşmak…
Davranış Bilimleri Uzmanı, Yönetmen ve Oyuncu Sayın Adnan ERBAŞ TED Mersin Koleji Öğretmenleri ile seminerde buluştu. Kurum Kültürü, Etkili İletişim, Kurumsal İmaj, Kişisel İmaj, Protokol Kuralları, Beden Dili ve Öğrenci – Veli İletişimi hakkında seminer veren ERBAŞ’a bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır.