![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/30_09_17_73303_d94e849c780b7200866f9906b7debc5c.jpg)
3. Sınıf Öğrencilerimiz Amerika Merkezli High Touch High Tech Bilim Eğitimleri Kapsamında Macellan’ın Gemisini Yaparak Dünya Keşfine Çıktılar
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/02_10_17_13413_4747656b9e108003ee729c1b3083e078.jpg)
TED Mersin Koleji Anaokulu Öğrencileri Tema Çalışmalarına Başarı ve Mutlulukla Devam Ediyor
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/02_10_17_28712_5807b102dbd191313424995f4c302558.jpg)
6. ve 7. sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerinde eleştirel düşünmeyi hedefleyen tekrar amaçlı etkinliklerle dönemin ilk iki haftasını mutlu bir şekilde geride bıraktı. ‘Icebrakers’ oyunları ve ‘Warm-up’ aktiviteleriyle sınıf içi performanslarını ve motivasyonlarını arttırdılar. TED Mersin Koleji yabancı dil eğitimi yoğun akademik programları ve uluslararası programlarıyla 2017-2018 yılına hızlı bir giriş yaptı. Sınıf içi etkinliklere katılım gösteren ve eleştirel düşünme çalışmalarında aktif rol alan tüm ortaokul öğrencilerimizi kutluyoruz. TED Mersin Koleji Bir Dünya Markasıdır!