![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/02_04_18_76632_96b7c37b4d0668063c0e1f1e6edf63cd.png)
5. Sınıf Öğrencilerimiz Apple Teknoloji Laboratuvarımızda Tagul ile Tasarımlarına Devam Ediyor
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/02_04_18_57200_72cc8ea7bc53bcbc351b384d5e913451.jpg)
3. Sınıf Öğrencilerimiz, Velilerimiz ve Akademik Kadromuz Pazar Brunch’ında Buluştu
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/02_04_18_27657_59ad03196fd62111b767c62ddfeb1007.png)
TED Mersin Koleji Ortaokul 6. Sınıf öğrencileri Tinkercad 3 Boyutlu Modelleme ve Tasarım uygulaması ile hayallerindeki tasarımlar oluşturuyor ve oluşturdukları değerli tasarımları 3D yazıcı ile hayata geçiriyor. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır! #WorldSchool