![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/DSC05562.jpg)
TED Mersin Koleji İlkokulu Yaratıcı Sanat Kulübü Karma Resim Sergisi Açılışı Yaptı!
14 Nisan 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/S_A_4953-copy.jpg)
TED Mersin Koleji öğrencileriyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı!
26 Nisan 2023![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/5-2-1200x480.jpg)
Minik Kolejliler Devlet Tiyatrosunun Mezitli Kültür Merkezi’nde sahnelediği “Mikrobik Gribik” adlı sağlıklı beslenmenin sporun ve temizliğin önemini konu alan tiyatro oyununu severek, eğlenerek ve keyifle izlediler.