![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/1-2-3.jpg)
Virtual Exchange Program’ına TED Mersin Koleji Lise Öğretmenimiz 40 Öğretmen Arasına Seçildi.
15 Aralık 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/image_50387969.jpg)
Ülkelerin coğrafi koordinatlarını buluyoruz
16 Aralık 2022![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/DSC02797-1200x480.jpg)
Kolejlilerimiz nokta ve çizgi çalışmalarının ardından ışık-gölge, açık–koyu kontrastları (Zıtlıklar) ve ara değerleri resimde iki boyutlu yüzey üzerinde üç boyutluluğu (Hacimsellik) ve derinliği gösteren çalışmalarla devam ettiler. Resim sanatında ışık-gölge değerlerini ortaya çıkardıkları harika eserleriyle deneyimlediler. Tebrikler kolejliler.