![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/DSC09223-1.jpg)
Kendisi de TED Koleji mezunu olan kıymetli sanatçı Filiz Akın, “Hayatın Provası Yok” isimli kitabını TED Mersin Koleji öğrenci ve öğretmenleri için özel olarak imzaladı!
21 Eylül 2021![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/DSC09250.jpg)
TED Mersin Koleji İlkokulu’ nda öğrenim görmekte olan 1.Sınıflarımıza Okul Psikolojik Danışmanımız tarafından “Psikolojik Danışmanımı Tanıyorum.” etkinliği uygulanmıştır.
24 Eylül 2021![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/DSC09394-1200x480.jpg)
Pandemi dönemi uzun ve üzücü geçse de öğretmenlerimiz bu süreci en verimli şekilde kullandılar. Bu süreçte yaptıklarını bizlere hatırlatan sertifikaları öğretmenlerimize takdim edildi.