![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/11_11_16_83931_bbbe723be109d98f0dbfe812e036d8a7.jpg)
4. Sınıf Öğrencimiz İdil Ayhan’dan Uluslararası Resim Yarışmasında 3.’lük Başarısı
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/11_11_16_35949_086c44f98692526837962c622cf96f76.jpg)
8. Sınıf Öğrencilerimiz Yoğunlaştırılmış TEOG Sınavları Hazırlık Programına Devam Ediyor
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/11_11_16_83518_b17d806171f183326d60b5b4597e14ae.jpg)
TED Mersin Koleji İlkokul 2. Sınıf öğrencileri İngilizce dersinde günlük rutinlerini ve dünyadaki saat farklılıklarını anlatmak için tasarladıkları baykuş şeklindeki saat projelerini keyifle sundular. Live&Learn mantığıyla İngilizce eğitimlerini gerçek hayata uyarlayan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.