![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/09_03_17_76501_5264d7e43c927cdaf47d5a3a1c3291c4.jpg)
Anaokulu 4 Yaş (36-48 ay) Öğrencilerimiz Ayrıcalıklı İngilizce Eğitimlerine Devam Ediyor
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/09_03_17_76102_f0b889c3e895edb47de3394eb600a465.jpg)
TED Mersin Koleji Kampüslerinde Çocuklarımız %100 Güvende!
22 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/09_03_17_65914_76298f3353d8a9a190ee85694bcc57b0.jpg)
1. Sınıf öğrencileri Görsel Sanatlar dersi kapsamında hayvan figürlü kukla çalışmaları yaptılar. Öğrencilerimiz, kuklaların hem eğlendirici birer oyuncak hem de dil gelişimi sağlayan ve hayal gücünü artırmaya yönelik araçlar olduğunu öğrenmiş oldular. Eğlenerek yaptıkları el ve parmak kuklalarını konuştururken heyecanlarını saklayamayan Kolejliler kuklalarıyla oynamaya doyamadılar.