![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/15_09_18_42166_5a6674b04c6bd9a59313d0575a79d239.jpg)
9-10-11 ve 12. Sınıflarımıza Yönelik Akademik Yıl Başlangıcı Veli Toplantımız Gerçekleşti
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/15_09_18_79504_c823b5f7865616e2c4fe4b2a4e237560.jpg)
TED Mersin Koleji’nde Oryantasyon Dönemi Eğitimleri Servis Kaptan ve Hosteslerimizle Devam Etti
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/15_09_18_90248_333b5ef4d6f9f66945d242a31c1a1923.jpg)
TED Mersin Koleji’nin ilkokul 1. sınıf öğrencileri okula uyum süreci programını başarıyla tamamlamanın mutluluğunu hatıra fotoğrafı çektirerek unutulmaz kıldılar. Öğrencilerimizin söylemiyle onlara büyük Koleje hoşgeldiniz diyor, yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyoruz. TED’li Olmak Ayrıcalıktır! #WorldSchool