![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/07_11_18_59224_5a576fbc29c56c1ec5600500f5a247d8.jpg)
Okul-Veli Eğitim Ortaklığı Programımızın Konuğu Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzman Dr. Özlem UZUN Oldu
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/07_11_18_94492_ee42c8f9183a4db79daf642f5479c7ef.jpg)
Lise 11. Sınıf Öğrencilerimiz Laboratuar Ortamında Sinir Sistemi ve Duyu Organları İncelemelerinde Bulundu
23 Eylül 2019![](https://www.tedmersin.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/07_11_18_31766_0983fe3681fc77459111cf88809d5104.jpg)
1. Sınıf Kolejliler Matematik dersini günlük yaşamlarında oyunlaştırarak pekiştiriyorlar. Açık havada hem dersi hem de oyunu harmanlayan minik Kolejliler TED’li olmanın ayrıcalıklarını yaşıyorlar. 1. Sınıf Kolejlilerimizle gurur duyuyoruz! #WorldSchool