Okulumuz TEKUF 2013'te

TED Kayseri Koleji’nin düzenlediği ve Türkiye‘nin güzide okullarının katıldığı TEKUF 2013 (ulusal gençlik forumu) muhteşem bir heyecana sahne oldu. Lise öğrencilerinin belli komiteler içinde bir araya gelerek güncel konuları tartışıp bir sonuca varmalarını ve vardıkları sonucu bir forum içinde sunmalarını sağlamak amacıyla 04- 07 Ekim 2013 tarihleri arasında düzenlenen foruma Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Özlem Özdemir önderliğinde okulumuz öğrencilerinden Alara Gök, Ardahan Apaydın, İlay Özgen Aksoy, Dilek Azaz, Nazlıhan Ünveren, Canberk Tokmak ve katılmışlardır. Konferansta; Türkiye’nin ekonomik, sosyal, kültürel ve çevresel sorunları tartışılmış ve sorunlara yönelik çözüm önerileri genel kurula sunulmuştur. Ayrıca Kayseri'deki Mesalemiz TED Kayseri Koleji'ne bu değerli organizasyon ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Organizasyona Katılan Okullar: TED Mersin Koleji, TED Konya Koleji, TED Ankara Koleji, İstanbul Özel Alman Lisesi, İstek Özel Acıbadem Lisesi, Bursa Özel Emine Örnek Koleji, Özel Sanko Okulları, Güney Vakfı Koleji, İzmir Sosyal Bilimler Lisesi, Kayseri Kilim Sosyal Bilimler Lisesi ve İstanbul Hüseyin Avni Sözen Lisesi öğrenci ve öğretmenleri katıldı.

TKUF 2013'e (TED Kayseri Ulusal Forumu) katılan öğrencilerimiz katılım sertifikalarını Lise ve Ortaokul müdürümüz sayın İrfan Metin Bostan'ın elinden aldılar. Öğrencilerimize başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş